Eventy

Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez, kompleksowo przygotujemy i przeprowadzimy dowolne przedsięwzięcie: imprezę masową, plenerową, rekreacyjną, firmową, a także targi, wystawy, konferencje, zjazdy, wesela, komunie i inne uroczystości oraz wydarzenia. Jeśli zdecydują się Państwo powierzyć nam przygotowanie imprezy, zapewniamy 100% zadowolenia z oferowanych przez nas usług.

 

Co zapewniamy?

i

Uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zezwoleń

mamy bogate doświadczenie we współpracy z wszystkimi służbami i instytucjami: Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, Straż Graniczna, Urząd Wojewódzki, Urząd Miejski, Zarząd Dróg i Transportu, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz inne.

Wynajem placu pod miejsce przeprowadzenia imprezy

wskazane przez Państwa lub zaproponowane przez nas, np. Folwark Nadawki czy Esperanto Cafe.

Przygotowanie scenariusza

współpracujemy z scenarzystą, reżyserem sztuk teatralnych, co za każdym razem zapewnia materiał na najwyższym poziomie.

Występy artystów

współpracowaliśmy z wieloma znanymi wykonawcami i zespołami, utrzymujemy kontakty z agencjami prowadzącymi impresaria wielu znanych gwiazd polskich i zagranicznych. Oferujemy atrakcje dla odbiorców z każdej grupy wiekowej.

Konferansjera

osobę prowadzącą całą imprezę. Współpracowaliśmy z wieloma wybitnymi w tej dziedzinie osobami. Powinna być to osoba znana, dobrze kojarząca się, błyskotliwa, inteligentna, umiejąca zachować spokój w każdej sytuacji.

Atrakcje dla dzieci

pokazy sceniczne w wykonaniu dziecięcych grup baletowych i tanecznych oraz zespołów wokalnych. Poza sceną – place zabaw, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, eurobungee, piłkarzyki, interaktywne formy rozrywki, przejażdżki kucykami po zaaranżowanym na miejscu parkurze.

Atrakcje dla dorosłych

pokazy sportowe, prezentacja dyscyplin sportu, mini zawody sportowe.

Namioty i hale namiotowe

zapewniające uniezależnienie od pogody, zaspokajające potrzeby artystów (garderoba), swobodę prezentacji, stoiska ekspozycyjne i targowe, itp.

Scenę

profesjonalną, o dowolnych wymiarach, z zadaszeniem, możliwą do rozstawienia w każdym terenie, spełniającą wymagania każdego artysty lub zespołu.

z

Nagłośnienie i oświetlenie

w 100% profesjonalne, przystosowane do tego typu imprez, o dowolnej mocy, spełniające wymagania wszystkich artystów i zespołów.

Poligrafię (projekt, przygotowanie i druk plakatów i ulotek)

współpracujemy z profesjonalnymi drukarniami i agencjami reklamy, przygotowujemy profesjonalne plakaty i ulotki informujące o imprezie oraz ich kolportaż. Projektujemy i przygotowujemy gadżety promocyjne, związane z tematyką imprezy.

Przygotowanie kampanii medialnej (radio, prasa, TV)

mamy bogate doświadczenia we współpracy z wszystkimi mediami, pozyskiwaniu patronatów medialnych, a także sterowaniu nasileniem kampanii informującej o wydarzeniu.

Kolportaż biletów

w przypadku odpłatności za wstęp na imprezę, profesjonalnie zajmiemy się przygotowaniem i kolportażem biletów wstępu.

Toalety

niezbędne przy organizacji imprez tego typu, wymagane przepisami – współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się wynajmem tego typu sprzętu o różnym standardzie. Ilość toalet jest zawsze dopasowana do przewidywanej ilości uczestników, zapewnia dostępność dla wszystkich uczestników imprezy, nie powoduje kolejek.

Obsługę cateringową

zapewniamy wyżywienie organizatorom, gościom, oraz wszystkim uczestnikom imprezy. Jesteśmy w stanie zorganizować dowolną ilość stanowisk sprzedażowych z kuchnią o indywidualnym charakterze, bankiet dla najważniejszych gości zaproszonych przez organizatora (VIP) w dowolnej formie i w dowolnym miejscu wskazanym przez Państwa.

P

Obsługę medyczną

wielokrotnie współpracowaliśmy z Pogotowiem Ratunkowym, każdorazowo zapewniamy dyżur karetki Pogotowia na imprezie (jest to jeden z wymogów ustawy „O bezpieczeństwie imprez masowych” z dn. 22.08.1992r.).

Pokaz sztucznych ogni

jest niemalże nieodzownym elementem każdej imprezy masowej. Współpracujemy z wieloma firmami z całego kraju zajmującymi się organizowaniem pokazów na najwyższym poziomie. Każdorazowo dostosowujemy pokaz do charakteru imprezy, potrzeb klienta oraz budżetu.

Hostessy

współpracujemy z wieloma profesjonalnymi hostessami, jesteśmy w stanie zapewnić dowolną ilość agentek reklamy, zapewniających promocję, obsługę stoisk ekspozycyjnych, kolportaż materiałów reklamowych oraz inne działania, niezbędne przy akcjach marketingowych.

Ochronę

w tej dziedzinie współpracujemy tylko z profesjonalistami. Bezpieczeństwo uczestników imprezy to sprawa najważniejsza. Każdorazowo (o ile wymaga tego realizacja) opracowujemy plan zabezpieczenia terenu imprezy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Serwis sprzątający

w trakcie trwania imprezy oraz po jej zakończeniu.

Napisz do nas

15 + 10 =