CATERING

Organizujemy zarówno kameralne, rodzinne uroczystości, jak i pełne gwaru oraz atrakcji imprezy masowe. Spotkania biznesowe, przerwy kawowe, uroczyste kolacje, bankiety, koktajle, pokazy, pikniki, bale… Nie sposób wymienić wszystkie rodzaje imprez, jakie mieliśmy przyjemność współtworzyć. Było ich wiele.
Catering weselny

Wesele w plenerze, sali bankietowej, namiocie? Dlaczego nie?
Przedstawiamy menu cateringowe na taką właśnie okazję.

Propo Wesele wesele 2023

Mamy też swoje sprawdzone miejsca, które możemy Państwu zaprezentować.

Przekąskowy catering

Oferta różnych zestawów przekąsek zimnych na półmiskach jednorazowych. Zaletą tej oferty jest przystępna cena, która nie obejmuje obsługi i zastawy. Szybko i niedrogo od 49 zł/os.

Catering bankietowy

Przyjęcia w formie bufetu lub bankietu na stojąco są dość wygodną formą – szczególnie wtedy, kiedy brak przestrzeni na to, aby rozstawić miejsca siedzące dla wszystkich gości.

Na Państwa prośbę przygotujemy ofertę skrojoną na miarę.

Bufety kawowe

Na Państwa prośbę przygotujemy ofertę bufetu kawowego, niezbędnego podczas szkoleń i konferencji, skrojonego na miarę.

I Komunia Święta

Rodzinny obiad po takiej uroczystości też powinien być UROCZYSTY.
Skontaktuj się z nami w sprawie oferty Komunia 2023

Napisz do nas

Zainteresowany ofertą cateringową? Napisz do mnie!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

14 + 2 =

Żywienie zbiorowe
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się m.in. w organizacji żywienia zbiorowego różnego rodzaju szkół i instytucji. Prezentujemy ofertę skierowaną do osób zaangażowanych w organizację żywienia zbiorowego, aby przedstawić szczegóły systemu oraz jego organizacji i zaproponować nawiązanie współpracy w tym zakresie.


Żywienie szkół

Sposób żywienia, który zapewnia niewysokie ceny posiłków, a jednocześnie umożliwia poczynienie oszczędności w administracji i obsłudze. Tym właśnie pragniemy przełamać stereotyp, iż jedyną metodą zapewnienia posiłków młodzieży szkolnej jest utrzymywanie kosztownych stołówek szkolnych. System żywienia, który proponujemy opiera się na zasadzie outsourcingu – czyli wydzielaniu i przesuwaniu na zewnątrz tych zakresów aktywności szkoły, które nie stanowią jej podstawowej funkcji, jaką jest edukacja.

W tym systemie szkoła nie zajmuje się samodzielnie prowadzeniem produkcji dań obiadowych dla swoich uczniów (co pociąga za sobą konieczność prowadzenia zaopatrzenia, magazynowania i obróbki artykułów spożywczych, wydawania posiłków, sprzątania oraz rozliczania produkcji oraz kontrahentów), tylko pozyskuje je z zewnątrz np. na podstawie ogłoszenia i rozstrzygnięcia przetargu zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych lub zamówieniu z wolnej ręki. Rozwiązania takie z powodzeniem stosuje już wiele szkół, z którymi współpracujemy. Finansowanie żywienia dzieci w szkołach jest pokrywane z:

  • wpłat własnych rodziców żywionych dzieci,
  • funduszy szkoły,
  • dofinansowania z organizacji pomocowych (Gminne lub Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej),
  • dofinansowania z innych instytucji lub od sponsorów.

 


 Żywienie instytucji

Jeżeli chcą Państwo zapewnić swoim pracownikom posiłek profilaktyczny lub obiadowy złożony z zupy, drugiego dania i napoju lub tylko wybranych elementów, a jednocześnie do niezbędnego minimum ograniczyć przerwy w pracy i kłopoty związane z prowadzeniem i funkcjonowaniem bufetu, prosimy o kontakt. Dostarczymy Wam na ustaloną godzinę smaczne i gorące posiłki: w oddzielnych opakowaniach typu termobox albo w termosach zbiorczych do wydania na miejscu. W przypadku zainteresowania nasza ofertą prosimy o przemyślenie poniższych pytań i kontakt z nami:

  • Jaką dzienną ilość posiłków chcą Państwo zamówić?
  • W jakim asortymencie: zupa/II danie/napój?
  • Jakie posiadają Państwo warunki do wydawania – własna zastawa, nasze naczynia jednorazowe?
  • Jaka jest godzina i miejsce dostawy?
  • Czy żywienie ma być zapewnione od poniedziałku do piątku czy też w dni weekendowe?